Slaglåspistol Belgien

Slaglåspistol Belgien
Slaglåspistol Belgien
Slaglåspistol Belgien
Slaglåspistol Belgien

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SLAGLÅSPISTOL, belgisk, 1800-tal, nålräfflad pipa, nätskuren kolv, stålbeslag, längd 32 cm

Kortad, slitage

102240

2011-09-21