Armringar i 18 k guld

Armringar i 18 k guld
Armringar i 18 k guld

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARMRINGAR, 2 st, 18 k guld, med månsten och rosenstenar resp. med orientpärlor som är stämplad Dahlgren&Co, Malmö 1875, total vikt ca 57 g

Bucklor

102233

2011-09-19