Flintlåspistol Ryssland

Flintlåspistol Ryssland
Flintlåspistol Ryssland
Flintlåspistol Ryssland
Flintlåspistol Ryssland

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, rysk, m/1809, pipa med skarpa provstämplar, låsbleck signerat Tula, längd 43 cm

Stockskador, näsband saknas

102230

2011-09-21