Börje Hedlund oljemålning
2011-09-23
102229
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HEDLUND, Börje (född 1909-2005): Kvinna i hatt, signerad Hedlund, olja på pannå, 27x21 cm