Yrjö Edelman litografi
2011-09-22
102221
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMAN, Yrjö (född 1941): Inslagen julbock, signerad Y. Edelmann, dedikerad, färgltografi, 56x39 cm