Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, 1800-tal, längd 121 cm
Kolvbräcka, slitage
102219
2011-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här