Slaglåsgevär

Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, 1800-tal, längd 121 cm

Kolvbräcka, slitage

102219

2011-09-21