Cigarrskrin i silver

Cigarrskrin i silver
Cigarrskrin i silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CIGARRSKRIN, silver, Möllenborg, tidigt 1900-tal, bredd 17 cm

Slitage, ägarmonogram

102217

2011-09-21