Ivan Humbla oljemålning
2011-09-21
102203
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HUMBLA, Ivan (1888-1962): Sjöfåglar, signerad Humbla -56, olja på pannå, 30x40 cm