Gunnar Zetterström oljemålning
2011-09-21
102201
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Utsikt mot Högalid Stockholm, signerad G Zetterström 1944, olja på pannå, 46x55 cm