Ljusstakar gutaviansk stil

Ljusstakar gutaviansk stil
Ljusstakar gutaviansk stil
Ljusstakar gutaviansk stil
Ljusstakar gutaviansk stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, gustaviansk stil, sten och mässing, höjd 27,5

Slitage, nagg

102144

2011-09-20