Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, gustaviansk stil, sten och mässing, höjd 27,5
Slitage, nagg
102144
2011-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här