Fartygsmodell

Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FARTYGSMODELL, 1900-talets första del, blockmodell av tremastade fullriggaren "Ida", i skulpterat hav flankerad av lotsbåt, längd 52 cm

Smärre skador

102109

2011-09-19