Sven X:et Erixson färglitografi
2011-09-19
102097
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Stadsmotiv, signerad Sven Erixon, numrerad 163/350, färgliografi, 34x43 cm