Axel Knipschild färgserigrafier
2011-09-21
102096
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KNIPSCHILD, Axel (1946-1983): 6 serigrafien, mapp med 6 färgserigrafier, signerade och numrerade Axel Knipschild 140/200, Edition S Press 1972