Réné Magritte färglitografi
2011-09-20
102028
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MAGRITTE, Réné (Belgien 1896-1967), efter, ur Les Enfants Trouvés, signerad av Georgette Magritte, numrerad i blyerts 257/350, färglitografi, 32x45