Akvarell fågeljakt
2011-09-20
102007
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Fågeljakt, signerad och daterad Stig Resslerwall 1938, akvarell, 37x32