Spegellampetter i nyrokoko

Spegellampetter i nyrokoko
Spegellampetter i nyrokoko
Spegellampetter i nyrokoko
Spegellampetter i nyrokoko

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-tal nyrokoko, bronserade, 62x59 cm

Skador och lagningar, armar saknas

101998

2011-09-19