Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNGHÄST, möjligen Gemla, 1900-talets början, i skritt, man och svans i blont tagel, sitthöjd 57 cm, längd 88 cm

Smärre skador, lösa stigbyglar

101964

2011-09-19