Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
VÄRJA, 1800-tal, för ämbetsman, tveeggad klinga, förgyllt mässingsfäste med lejonkappa, skadad balja med två förgyllda och dekorerade mässingsbeslag, längd 92 cm
101946
2011-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här