Herrbyrå 1800-talets slut
2011-09-18
101927
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HERRBYRÅ, 1800-talets slut, rotfanér, höjd 133, 85x45, nyckel finns
Slitage