Ola Billgren litografi
2011-09-20
101915
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BILLGREN, Ola (1940-2001): Interiör med byst, signerad Ola Billgren 71, 147/325, litografi, 38x52