Oskar Bergman akvarell
2011-09-19
101906
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Snö, signerad och daterad Oscar Bergman 1910, akvarell, 22,5x32,5 cm