Kaffe- och teservis i silver

Kaffe- och teservis i silver
Kaffe- och teservis i silver
Kaffe- och teservis i silver
Kaffe- och teservis i silver

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KAFFE- OCH TESERVIS, 4 dlr, silver, knoppar och handtag i trä, importstämplat, ca 1940-tal, total vikt ca 1790 g

101901

2011-09-19