Madeleine Pyk färglitografier
2011-09-20
101884
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): 2 st, Figurkompositioner, signerade M Pyk, numrerade, färglitografier, 42x29 vardera