Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2011-09-19
101883
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV 81/290, färglitografi, 40x34 cm