Joakim Allgulander färglitografi
2011-09-20
101871
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Land", signerad Joakim Allgulander, 25/210, färglitografi, 34x76