Anders Palmér färglitografier
2011-09-19
101868
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): (2) Får, signerade Palmér, numrerade, färglitografier, bladstorlek vardera 31x44 cm