Peter Dahl färglitografi
2011-09-19
101846
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dans, signerad och daterad Peter Dahl -81, HC 3/35, färglitografi, 53,5x37