Karel Appel färglitografi
2011-09-19
101839
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
APPEL, Karel (Holland 1921-2006): Figurkomposition, signerad Appel 22/60, färglitografi, 70x52 cm