Ola Billgren litografi
2011-09-18
101797
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BILLGREN, Ola (1940-2001): Lampleur en toute liberté, signerad och daterad Ola Billgren -83, 81/200, litografi, 35x47