Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, glashyllor, med hjultrissor, höjd 73, 63x43

Smärre nagg i glaset, slitage, mindre buckla

101771

2011-09-17