Oljemålning landskap
2011-09-17
101770
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap med vattendrag, otydligt signerad, olja på duk, 59x78