Torsten Schonberg Svenska Stormän
2011-09-19
101768
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCHONBERG, T., Svenska Stormän, 12 färglitografier, blyertssignerade, Stockholm 1915, ca 42x32 cm, praktupplaga 45/100, lösa i originalmapp
Omslag med några skador, planscher med litet veck i marginalen