Läsljusstake sengustaviansk

Läsljusstake sengustaviansk
Läsljusstake sengustaviansk
Läsljusstake sengustaviansk
Läsljusstake sengustaviansk

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LÄSLJUSSTAKE, för 2 ljus, sengustaviansk, mässing, marmor och plåt, höjd 31,5

smärre slitage och nagg

101755

2011-09-17