Ulf Wahlberg handkolorerad litografi
2011-09-20
101747
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilar, signerad Ulf Wahlberg, 1/15, handkolorerad litografi, 46x30,
Proveniens: Åke Andrén Collection