Lennart Nyblom oljemålning
2011-09-18
101730
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NYBLOM, Lennart (1872-1947): Landskap, signerad L. Nyblom, olja på pannå, 48x59