Carl Magnus Lindqvist oljemålning
2011-09-18
101722
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDQVIST, Carl Magnus (1884-1977): "Motiv från Fjällbacka - Bohuslän", signerad C.M. Lindqvist, olja på duk, 48x64