Carl Magnus Lindqvist oljemålning
2011-09-18
101721
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDQVIST, Carl Magnus (1884-1977): "Skandal i Brackköping", signerad C.M. Lindqvist, olja på duk, 76x61
Smärre färgbortfall