Takarmatur med satyrhuvuden

Takarmatur med satyrhuvuden
Takarmatur med satyrhuvuden

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1800-talets andra hälft, metall, sexarmad

något bucklig, slitage

101715

2011-09-17