Matservis Lidköping

Matservis Lidköping
Matservis Lidköping

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSERVISDELAR, Lidköping, 137 st, bestående av 32 djupa, 57 flata, 26 bords, 17 assietter, 5 uppläggningsfat, 1 karott

förgyllningen med bortfall, enstaka nagg

101711

2011-09-16