Nils Emil Lundström vas

Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VASER, 2 st., Rörstrand, en signerad Nils Emil Lundström, 1900-talets början, höjd 12 respektive 22 cm

101709

2011-09-18