Skål tallrikar Kina 1700-tal

Skål tallrikar Kina 1700-tal
Skål tallrikar Kina 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, TALLRIKAR, 4 st, TALLRIKAR, 5 st, udda dekor, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger

Nagg, sprickor, lagningar

101707

2011-09-16