Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, TALLRIKAR, 4 st, TALLRIKAR, 5 st, udda dekor, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger
Nagg, sprickor, lagningar
101707
2011-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här