Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, 2+2+2+2, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger, diameter ca 22,5
Nagg, sprickor
101705
2011-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här