Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger, diameter 22,5
Nagg
101703
2011-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här