Tekoppar tekanna mm Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TEKOPPAR, 6+1, BÄRTALLRIK, ASSIETTER, 3 st, TEKANNA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger

Nagg, sprickor, locket m lagning

101701

2011-09-16