Karl Momen pastell
2011-09-17
101680
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MOMEN, Karl (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 92, pastell, passpartoutmått 32x52