Peter Dahl "Stolta Stad" färglitografi
2011-09-18
101644
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Stolta stad", signerad Peter Dahl 151/285, färglitografi, 59x88