Matskedar silver
2011-09-17
101624
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, 6 st., snarlika, silver, 17/1800-tal, olika mästare, vikt ca 525 g
Vapenstämplade