Matskedar silver

Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSKEDAR, 6 st., snarlika, silver, 17/1800-tal, olika mästare, vikt ca 525 g

Vapenstämplade

101624

2011-09-17