Konsolbord empire

Konsolbord empire
Konsolbord empire

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KONSOLBORD med stenskiva, empire, 1800-tal, förgylld och bronserad, höjd 84, 85x43

Slitage

101610

2011-09-16