Tekanna med rechaud i silver

Tekanna med rechaud i silver
Tekanna med rechaud i silver

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

TEKANNA, med rechaud, silver, ryska och finska stämplar, 1900-talets början, höjd exklusive hänkel 40, vikt ca 2500 g

Brännare ej i silver

101592

2011-09-16