Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSPENDYL, empire, 1800-tal, förgylld brons, höjd 27,5 cm

101589

2011-09-16